Головна » Виробництво

Виробництво

Для підтримання конкурентної політики на ринку України в області очищення стічних вод та водопідготовки, фірма ТОВ «Е.Т.Е» організувала власне виробництво, що дозволяє при сумісній роботі технологів, науковців та конструкторів забезпечувати виготовлення нестандартних одиниць обладнання з поліпропілену, металу та нержавіючої сталі.Вартість    виготовлення даного обладнання значно менша європейських аналогів, але одночасно з тим не поступається їм в якості. Власні виробничі площі (завод)  і запатентовані технології дозволяють оптимізувати фірмові рішення та максимально знизити витрати на виробництво станцій з очищення стічних вод. На виробництві впроваджено та діє система управління якістю ISO 9001.

Конструктивні рішення та розрахунок на міцність обладнання проводиться нашими сертифікованими конструкторами за допомогою програми, що дає можливість отримати найбільш оптимальне співвідношення «ціна-якість». Наше підприємство постійно оновлює та удосконалює виробничий парк, проводить технічне переоснащення виробництва, випробування нових матеріалів та способів зварювання. При замовленні великогабаритного технологічного обладнання ТОВ «Е.Т.Е» здійснює його виготовлення (або збірку) у Замовника на об’єкті. Виробництво очисних споруд знаходиться в м. Рівному та м. Івано-Франківськ. Власний завод і запатентовані технології дозволяють оптимізувати фірмові рішення, максимально знизити витрати на виробництво станцій з очищення стічних вод.

Основні переваги власного виробництва:

  • Власне виробництво і запатентовані технології дозволяють оптимізувати фірмові рішення та пропонувати для ринку водовідведення конкурентні продукти.
  • Можливість виготовлення технологічного обладнання нестандартних розмірів, підлаштовуючись таким чином під вимоги Замовника (вписуючись в існуюче приміщення, земельну ділянку).
  • Складські запаси комплектуючих для очисних споруд і тісна співпраця з їх постачальниками, сприяють зниженню термінів виготовлення станції.
  • Також, ми являємося виробником компонентів автоматизованої системи управління для очисних споруд і насосних станцій. Фірмові шафи управління та автоматизації підвищують експлуатаційні характеристики обладнання, забезпечують високу ступінь автоматизації, що дозволяє скоротити кількість обслуговуючого персоналу і попередити поломки обладнання.
  • На виробництві ми використовуємо високоякісну сировину, а саме поліпропілен та поліетилен, чорний метал та оцинковану сталь.
  • Поліпропілен та поліетилен є міцний та термостійкий не чутливий до впливу чинників хімічного характеру, стійкий до корозійних процесів.
  • У 2018 році запуск цеху виготовлення виробів з нержавіючої сталі.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!