Головна » Водопідготовка

Водопідготовка

Комплекс систем водопідготовки «Rezone+»

Водопідготовка  включає  в себе водоочистку, обробку та знезараження води.  Водоочищення і водопідготовка –  комплекс заходів щодо поліпшення якості води до заданих параметрів відповідно до нормативних документів і стандартів або вимог Замовника. Обробка води з водопровідної магістралі або природних джерел включає в себе видалення виділених металів, солей і біологічних забруднень.

Цілі, які стоять перед водопідготовкою на виробничому і побутовому рівні:

  • Запобігання осідання окислів заліза, жорстких сольових відкладень на дні і внутрішніх поверхнях котлів і труб.
  • Безаварійна експлуатація дороговартісного устаткування, збільшення життєвого циклу техніки.
  • Доведення показників якості питної води до безпечних для вживання в їжу.

Характеристика об’єктів

  • Комунальні заклади

  • Промислові підприємства

  • Приватні будинки, дачі, котеджі, таунхауси, котеджні містечка

ТОВ «Е.Т.Е» пропонує комплексні рішення для  водопідготовки «Rezone+»

Система водопідготовки «Rezone+» призначена для комплексної очистки води від надлишкового заліза, механічних зависей і видалення з неї газів, які надають їй неприємний запах (сірководень, вуглекислий газ та ін.). Отримана в результаті очистки вода відповідає вимогам стандартів для питної води (відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»). Установка виготовлена з поліпропілену, що застосовується для обладнання в харчовій промисловості.

Система  також  може застосовуватися  як фільтр попереднього очищення перед установками зворотного осмосу, нанофільтрації, ультрафільтрації або іонного обміну.

 

Технологічна схема системи водопідготовки

водопідготовка

Робота установки базується на здатності автотрофних мікроорганізмів використовувати для своєї життєдіяльності забруднюючі речовини оброблюваної води. Установка складається з 3-ох відділень – предреактора, фільтра, резервуара чистої води, які з’єднані в єдиний функціональний комплекс.
Знезараження води відбувається за допомогою озону. Озон знищує всі відомі мікроорганізми: віруси, бактерії, грибки, водорості, цисти найпростіших і т.д., видаляє неприємні запахи і присмак. Залишковий озон стерилізує поверхню, швидко перетворюється в кисень. Крім того озон діє дуже швидко — протягом секунд, не змінює кислотність води і не видаляє з неї необхідні людині речовини, не утворює токсичних побічних продуктів. Не існує і не може виникнути стійких до озону форм мікробів.

В установці передбачена гідроавтоматична промивка для регенерації плаваючої фільтрувальної засипки.

Очищена вода відповідає вимогам стандартів для питної води (відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»).

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!