Без категорії

Знезараження очищеної води

В сучасних умовах сьогодення, коли світ не може без великих втрат людських життів, справитися з навалами різноманітних епідемій і пандемій, витрачаючи при цьому міліарди грошей, ми розуміємо, що знезараження стічних вод – це проблема номер 1 у світі. Оскільки саме без чистої води жодна земна істота не зможе існувати.

Кожного дня ви повинні ставити перед собою питання: куди ж потраплять стоки з мого будинку або підприємства, як в подальшому вони використовуються, і яким чином впливають на екологію регіону.

Знезараження стоків – це процес, який необхідний для знищення патогенних бактерій і вірусів. Біологічне очищення і відстоювання не здатні повністю знищите патогенні утворення. Лише ґрунтове очищення стічних вод на полях зрошення або фільтрації здатне усунути 99,9% шкідливих для здоров’я мікроорганізмів.

Для того, щоб зрозуміти, що саме робити зі стоками потрібно для початку проводити їх дослідження за допомогою титру кишкової палички. Достатнім рівнем знезараження вважається лише той, при якому величина титру доведена до 100%.

Хлорування стоків

Найбільш поширений і досить давній метод знезараження стоків – це хлорування рідким хлором. Але цей метод не такий вже безпечний для організму людей, Всі ми прекрасно розуміємо, що будь-який хімічний елемент повинен мати точне дозування, інакше можливі дуже складні наслідки для здоровя людини.

Установка для дезінфекції стічної води – це три складові: хлораторна, змішувач та контактні резервуари.

Озонування

Озон є одним з найбільш дієвих окислювачів у природі. Окислювально-відновний потенціал озону складає 1,9В, кисню – 1,23В, а хлору – 1,36 В.

Найбільш ефективне використання потенціалу озону можливе при застосуванні фільтосів, пористих труб та ежекторів.

Велика перевага озонування в порівнянні з хлорування – це відсутність необхідності чіткого дозування речовини.

Ультрафіолетеове знезараження.

Цей сучасний спосіб дезінфекції доочищених стічних вод полягає у використанні біологічно активного спектра УФ-випромінювання.

Довжина хвилі – від 205 до 315 нм. Генерується така енергія ультрафіолетовими лампами.

При цьому відбувається незворотне пошкодження нуклеїнових кислот ДНК і РНК. Ультрафіолет не надає шкоди потрібним мікроорганізмам – це його велика перевага над хімічними реагентами.

Розглянемо детально переваги використання ультрафіолету:

  • Уф при опромінюванні виявляє летальний ефект для більшості вірусів, спор, бактерій;
  • Фотохімічні реакції відбуваються безпосередньо всередині мікроорганізмів, це велика прерогатива перед хімічними методами знезараження, оскільки опромінювання не змінює РН води ті її температуру;
  • Запах та смак води не змінюються;
  • Швидкість знезараження (від 1 до 10с);
  • Сучасні лампи ультрафіолету мають великий ресурс для їх надійного використання протягом багатьох років;
  • Уф обладнання є компактним;
  • Простота експлуатації;
  • При знезараженні не виникають корозійні процеси в металевих конструкціях.

 

Тому, визначайтеся самостійно з методом знезараження стічних вод. Спеціалісти нашої компанії під ключ виконають всі необхідні роботи. Дякуємо, що вибрали саме нас!

Залишити відповідь