Головна » Про нас

Про нас

Е.Т.Е (Ecology Tech Energy) – група спеціалізованих підприємств, об’єднаних керуючою компанією ТОВ «Е.Т.Е» і працюючих під спільним брендом в області очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод та очищення стічних вод  і повторне використання.

На сьогоднішній день в групу об’єднаних компаній  входять:

 • ТОВ «Е.Т.Е»

  Керуюча компанія бере активну участь в роботі всіх підприємств групи,що також являється її інжиніринговим центром. Дана компанія здійснює розробку всіх технологічних процесів та конструктивних рішень для установок типу “УМКА”. Займається стратегічним плануванням, корпоративним управлінням всіх компаній. ТОВ “Е.Т.Е” проводить наукову діяльність, дослідження нових та удосконалення існуючих методів та пристроїв очищення стічних вод та водопідготовки. Лабораторний аналіз та  дослідження стічної та питної води. Підбір технології на любий тип стічної води.

 • ТОВ «Е.Т.Е.ПРО»

  Інженерні вишукування, технічне обстеження існуючих об’єктів, розробка повного комплекту проектної і робочої документації, супровід узгодження робочих проектів в експертних організаціях, авторський нагляд на етапах реалізації проектів. Інжинірингові-консультативні  послуги. Розробка регламентів роботи очисних споруд.

 • ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ»

  Розроблення, виробництво, монтаж та сервісне обслуговування установок очистки стічних та водопідготовки типу «УМКА» та складових частин до них. Будівельні та монтажні роботи  по влаштуванню установок очищення стічних вод, а також приміщень для їх розміщення. Продаж технологічного обладнання. Запуск, введення в експлуатацію, налагоджування робот очисних споруд, навчання обслуговуючого персоналу.

Історія групи компаній «Е.Т.Е» розпочинається весною 2013 року. Тоді група інженерів – спеціалістів в галузі каналізування стічних вод та водоочищення вирішила відкрити власну компанію з реалізації нових прогресивних рішень в галузі очищення стічних вод.В цьому ж році було відкрите власне виробництво. Також паралельно ведуться інтенсивні наукові розробки, виготовлення конструкторської та технічної документації.

Перший об’єкт реалізований компанією «Е.Т.Е» – станція очищення виробничих стічних вод від ковбасного цеху продуктивністю 50 м3/добу до норм скиду в каналізаційну мережу. Волинська область.

Ведення наукової, конструкторської, виробничої діяльності, надання інжинірингових послуг.

Розробка ТУ на технологічне обладнання та отримання на них висновків санітарно-епідеміологічної експертизи. Ведення активної інжинірингової діяльності (розробка проектно-кошторисної документації впровадження нових та реконструкції існуючих очисних споруд).

Розроблення технологій та установок для очищення та зворотного постачання гальванічного виробництва «УМКА-STEEL». Реалізація даної технології під ключ (розробка робочого проекту, виготовлення, монтаж та введення в експлуатацію технологічного обладнання) на ВАТ «КАЛІБР» (м. Хотин, Чернівецька обл.) та ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» (м. Полтава).

Розроблення технології очищення виробничих стічних вод текстильного виробництва. Впровадження станції очистки виробничих стічних вод загальною продуктивністю 1200 м3/добу на трикотажній фабриці «Аслан-Текстиль» (Хмельницька обл.)

Розробка робочого проекту (та в майбутньому втілення його в життя) «Капітальний ремонт очисних споруд в с. Воля- Висоцька Львівської обл.»

Відкриття виробничої фірми «Е.Т.Е.АКТИВ».

Розробка робочих проектів реконструкції та будівництва очисних споруд. Зокрема, в цьому році розроблено та отримано позитивні експертні висновки по:

Влаштування очисних споруд “УМКА-БІО” сезонної дії для відпочинкових комплексів  у м. Берегово та смт. Затока.

Розроблення технології очищення виробничих стічних вод після установки УЗВ (установка замкнутого водопостачання для розведення риби) ТОВ «ЛАУРСЕН АКВАКУЛЬТУРА» та реалізації її «під ключ».

Також у цьому році було впроваджено станції очищення господарсько побутових стічних вод «УМКА-БІО» для різних комунальних і приватних об’єктів та станції очищення виробничих стічних вод (в т. ч  для наступних видів підприємств: деревообробне, молокопереробне, свинокомплекс, ковбасне, пральня, розведення пиби).

Розширення виробництва, повне завантаження цеху, розроблення нових технологій, виготовлення проектно-кошторисної документації. Розроблено та зареєстровано технічні умови на установку флотаційної обробки води «УМКА-FLO».Освоєння технології очистки виробничих стічних вод кондитерського виробництва (в тому числі і тих, що характеризується низьким значенням рН). Втілення технології в життя на підприємстві «Аметист Плюс» (м. Дубно, Рівненська область).Впровадження станції нейтралізації виробничих стічних вод продуктивністю 226 м.куб/добу від виробництву готових лікарських засобів  для ТОВ “БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ”.

Відкриття проектної фірми «Е.Т.Е.ПРО».

Відкриття ще одного виробничого цеху в м. Івано-Франківськ.

Отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг №237568.

Отримання патентів України на Винахід №116322 та на корисну модель №132510.

Перші реалізації очисних споруд модульного типу (відповідно до запатентованих рішень):

 • Станція очищення виробничих стічних вод м’ясопереробного підприємства, продуктивністю 200 м3/добу (м. Калуш);
 • Установка очищення господарсько-побутових стічних вод «УМКА-БІО 100» для відпочинкового комплексу сезонної дії (смт. Затока).

Впровадження станцій очищення стічних вод молокопереробних підприємств (ТМ «ЗЛАГОДА» та «ПЛЕМЗАВОД СТЕПНОЙ»).

Розробка робочих проектів реконструкції та будівництва комунальних очисних споруд “УМКА-БІО” (с.Новоукраїнка (Кіровоградська обл.), м. Пустомити (Львівська обл.), м. Дружба (Сумська обл.), с. Солонка (Львівська обл).

Реконструкція та будівництво очищення стічних вод  і повторне використання.

Налагодження міжнародних співвідносин. Спільний проект з Китайським підприємством.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!