Головна » Проектування очисних споруд
Проектування очисних споруд

Проектування очисних споруд

ЕТЕ пропонує послуги з проектування очисних споруд господарсько-побутових і поверхневих стічних вод. Пропонуємо повний комплекс послуг генерального проектування в сфері водовідведення, водопостачання та будівництва очисних споруд.  Фахівці нашої компанії вчасно та якісно надають повний перелік послуг генерального проектування.  Забезпечуємо  технічний супровід при узгодженні проектно-кошторисної документації в експертних організаціях.

 

Попередні роботи

Перед проектуванням ми здійснюємо виїзд на території Замовника для збору всі вихідних даних для початку проектування. До проектування очисних споруд досліджується основна діяльність підприємства (організації) і прилеглі до об’єкта території. Відбувається обов’язково відбір проб, якщо є існуючі очисні споруди.   Складається і узгоджується технічне завдання, договір на проектування та кошторис робіт з проектування очисних споруд. Після етапу збору всіх вихідних даних та необхідних документів, які надає Замовник. наша компанія приступає до розробки проектної документації.

Підбір технологічного обладнання

Наші фахівці підбирають оптимальний варіант очисного обладнання для очисних споруд об’єкта виходячи з технологічної схеми. Вибір технологічної схеми очищення стоку залежить від ступеня забрудненості стічних вод (наявності домішок, жирових емульсій, нафтопродуктів і т.д.) і встановленими вимогами наглядових органів до норм очищення стічних вод для даних об’єктів. Спосіб очищення стічних вод обумовлений особливостями місцевості, розміру виділеної для будівництва очисних споруд площі, висоти грунтових вод, розташування довколишніх водойм і житлових районів, а також кліматичних умов місцевості.

Роботи, що виконуються з проектування:

  • Передпроектні проробки, підготовка завдань на проектування;
  • Розробка техніко-економічних обґрунтувань;
  • Розробка проектної і робочої документації;
  • Розробка технологічних регламентів на проектування споруд каналізації;
  • Здійснення функцій генерального проектувальника;
  • Здійснення авторського нагляду за будівництвом.

Проектний кошторис містить повний, детальний розрахунок витрат на проектування, будівництво і обслуговування очисних споруд. Кошторис на будівельно-монтажні роботи складається з вартості будівельних матеріалів, обладнання, перевезення (доставки), установки, заробітної плати монтажників і обслуговуючого персоналу і т.п.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!