Головна » Очисні споруди під ключ

Очисні споруди під ключ

Home / Очисні споруди під ключ

Очисні споруди під ключ

Компанія Е.Т.Е виконує роботи по підбору, проектуванню, виробництву очисного обладнання, та пропонує очисні споруди під ключ

Дана тема в сучасних екологічних реаліях є більш ніж актуальною на сьогоднішній  день. Чисельні перевірки компетентних органів, в екологічній сфері, будівництво нових: житлових будинків (кварталів, селищ, тощо) і виробничих підприємств , потребують комплексного та компетентного підходу до очищення господарсько-побутових, промислових та дощових стоків до рівнів нормативних вимог, які дозволять проводити скид в природні водойми без наслідків для екологічної безпеки.

Комплексний підхід і саме будівництво очисних споруд під ключ, а також будівництво локальних очисних споруд обумовлюється: професіоналізмом працівників будівельного підрозділу компанії, що мають великий досвід в будівництві очисних споруд, складом технологів, що мають великий досвід в підборі оптимальних технологій очищення стічних вод, власним проектним відділом компанії і наявністю власного виробництва компанії, що гарантує високий кінцевий результат будівництва очисних споруд, що відповідають всім вимогам законодавства України.

Компанія ТОВ «Е.Т.Е» пропонує:

 • Обстеження об’єктів, дослідження та аналіз стічних вод. Виїзд наших спеціалістів на об’єкт, відбір стічної води та повний її аналіз власної лабораторією;

 • Розробка оптимальної технологічної схеми, підбір необхідного обладнання. Підбір обладнання забезпечує мінімальних капіталовкладень та експлуатаційних витрат;

 • Розробка проектної документації очисних споруд, супровід її узгодження в експертних організаціях;

 • Виготовлення та поставка обладнання на об’єкт (Власне виробництво);

 • Будівельні роботи (установка і монтаж очисних споруд);

 • Пуско-налагоджувальні роботи;

 • Навчання обслуговуючого персоналу.

 • Гарантійне та сервісне обслуговування.

Спеціалісти нашої організації, при впровадженні очисних споруд під ключ використовують лише сучасні методи роботи, якісні матеріали та обладнання.

Фахівці нашого підприємства готові запропонувати Вам різні підходи щодо реалізації проектів, починаючи від водопідготовки технічної пропозиції на окремий вузол, закінчуючи комплексним вирішенням поставленого завдання “Під ключ”.

Комплексний підхід до вирішення і контролю поставленого завдання дає нам перевагу по відношенню до наших конкурентів.

Очисні споруди під ключ в компанії Е.Т.Е дають можливість реалізувати об`єкт швидко та за мінімальних затрат.

Наша компанія виготовляє обладнання за індивідуальними кресленнями Замовника, а також виробляє своє типове обладнання, в залежності від технологічного процесу та вимог Замовника.

 

Замовляючи впровадження очисні споруд під ключ в нашої організації, Ви отримуєте не просто будівництво очисних споруд, а і скрупульозний комплексний підхід з гарантією якості кінцевого результату.

Реалізовані об`єкти очисних споруд під ключ

  Зворотній зв'язок

  ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
  +
  Передзвоніть мені!