Головна » Очищення стоків автомойок

Очищення стоків автомойок

Очищення стоків автомийокОчищення стоків автомойок є необхідною  при відкритті будь-яких мийок для автомобілів в Україні. Склад стічних вод звичайної автомийки включає в себе велику кількість забруднень: зважені частинки і нафтопродукти (автомобільні масла та інші рідини), ПАР (автошампуни). Для миття автомобілів сучасні автомийки використовують всіляку хімію. Якщо не займатися очищенням, то шкідливі речовини разом з машинним маслом і паливом можуть піти в водойми або потрапити в системи центрального водопостачання. За один робочий день на автомийках змивають кілька десятків кілограм глини і піску з маслами і нафтопродуктами. Для змивання бруду використовують багато води зі спеціальним миючим засобом. Очищення стоків автомийок дозволяє використовувати оборотне водопостачання для миття машин, що зменшує витрату води і знижує собівартість автомийки.

Очищення стоків автомойок

ТОВ «Е.Т.Е» пропонує повний комплекс очистки  стічних вод «УМКА-OIL» від постів автомийок.  Багатоступенева технологія очищення розроблена на базі установки «УМКА-OIL», що виготовляється згідно Технічних умов ТУ У 42.2-38674771-003:2015 і затверджена в Міністерстві охорони здоров’я України (див. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 05.02.2016 р. №05.03.02-07/3124). Дана технологія очищення стічних вод дозволяє без шкідливої ​​дії на навколишнє середовище , виконуючи вимоги діючих нормативних документів, не лише очищають воду до показників скиду в міську каналізацію, а і дозволяють використовувати її повторно для потреб мийки. Таке рішення не тільки вирішує проблему скиду стічної води, а і скорочує об’єми водоспоживання мийки до 90%, що автоматично здешевлює собівартість послуг (миття машин), що надає мийка.

 

Характеристика об`єктів:

 • I

  для очистки стічних вод легкових автомобілів

 • III

  для очищення стоків від миття рухомого складу залізничного транспорту та метрополітену

 • II

  для очистки стічних вод великогабаритного транспорту

 • IV

  для очищення стічних вод, що утворюються при митті іншої техніки, а також агрегатів і вузлів

Очищення стоків автомойок

Технологічна схема роботи установки

Установка «УМКА-OIL” призначена  для очищення стоків автомийок для  промислових та дощових стічних вод, стічних вод від автомийок в яких основними забруднюючими речовинами є: нафтопродукти у простій та емульгованій формі, жири, масла та синтетичні поверхнево-активні речовини (СПАР). Для підвищення ступеню очистки стоків в конструкції установки передбачено систему приготування та дозування реагентів.

Технологія очистки

Очищення стоків автомойок  від постів автомийки збираються у водозбірні лотки, звідки самопливом поступають в приймальний резервуар(існуючий). В приймальному резервуарі відбувається Очищення стоків автомойок  від гексанорозчинних речовин, які спливають на поверхні резервуару і видаляються за допомогою спеціальних технологічних пристроїв. З приймального колодязя вода за допомогою насосу подається на установку «УМКА-OIL», де відбувається її відстоювання-освітлення та очищення шляхом обробки хімічними реагентами. Осад, що утворюється внаслідок очищення скидається в приймальний колодязь. Очищена вода збирається в ємність для запасу очищеної води і скидається  в каналізацію. Установка додатково укомплектовується спеціальним пристроєм – електрокоагулятором, що забезпечує рівномірне очищення стічних вод не залежно від коливань забруднень у стоках. Також, в установці встановлюється GSM-модуль, для отримання смс-сповіщень при виникненні несправностей. Щит управління установкою доукомплектовується додатковим блоком автоматизації установки, що забезпечує безперебійну роботу станції в автоматичному режимі.Очищення стоків автомийок

 

Якщо автомийка введена в експлуатацію без споруд і пристроїв, що запобігають забрудненню і засміченню вод, за таке порушення передбачається адміністративна відповідальність (ч. 2 ст. 59 КУпАП) у формі штрафу на посадових осіб від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!