Головна » Установки зворотного водопостачання від лінії цинкування

Установки зворотного водопостачання від лінії цинкування

Установки зворотного водопостачання від лінії цинкування

Об`ект: «Технічне переоснащення гальванічної дільниці підприємства ТДВ «КАЛІБР», що розташоване за адресою, вул. Українська, 69, м. Хотин, Чернівецька обл.»

Установка:  установкою оборотного водопостачання «УМКА-STEEL», гальванічні ванни.

Згідно проекту: «Технічне переоснащення гальванічної дільниці підприємства ТДВ «КАЛІБР», що розташоване за адресою, вул. Українська, 69, м. Хотин, Чернівецька обл.» було передбачено технічне переоснащення гальванічної дільниці з впровадженням лінії цинкування з установкою оборотного водопостачання «УМКА-STEEL». Лінія цинкування з установкою  «УМКА-STEEL» виготовляється згідно ТУ У 25.6-38674771-005:2015 та має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-07/40070 від 04.09.2015 р.

Продуктивність лінії – 10 тонн метизної продукції в місяць.

Продуктивність установки оборотного водопостачання – 2 м3/год.

З метою забезпечення стабільної роботи споруд і підвищення ефекту очистки, передбачався комбінований спосіб очистки стічних вод, що використовує методи  фізико-хімічного перетворення та гідродинамічного осадження і фільтрації.

Таким чином, застосування даної технології дозволило:

– Забезпечити очистку промивних вод до норм повторного використання в технологічному процесі для приготування технологічних розчинів ванн;

– Отримати відносно малу кількість відходів, які за складом, фізико-хімічними та механічними властивостями придатні до утилізації

– Компактно розмістити станцію очистки;

– Отримати значний економічний і соціальний ефект.

Окрім очищення промивних вод установка дозволяє забезпечити знешкодження відпрацьованих технологічних розчинів гальванічних ванн з подальшим доочищенням разом з промивними водами.

Установка «УМКА-STEEL» забезпечує повний замкнутий цикл, що дозволяє повністю уникнути скиду стічних вод в міську каналізацію, а також звести до мінімуму забір води питної якості з мережі.

Гальванічні ванни:

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!