Головна » Станція очистки стічних вод від автомийки “УМКА-OIL 1” для Toyota Сіті Плаза

Станція очистки стічних вод від автомийки “УМКА-OIL 1” для Toyota Сіті Плаза

На цьому тижні відбувся запуск та здача в експлуатацію установки для очистки стічних вод “УМКА-OIL 1” від автомийки на території автосалону Toyota Сіті Плаза в м. Київ (станція очистки стічних вод від автомийки).

Установка «УМКА-OIL» призначена для очищення стічних та дощових вод з вмістом нафтопродуктів, СПАВ та жирів. Установка «УМКА-OIL» виготовляється згідно ТУ У 42.2-38674771-003:2015 та затверджена в Міністерстві охорони здоров’я України.

Потужність установки – 2,2 м. куб/год.

Кількість постів на мийці автомобілів– 2 шт.

Установка працює в автоматичному режимі та не потребує постійного перебування обслуговуючого персоналу. Єдине що потрібно –  один раз на день здійснювати засипку хімічних реагентів та спорожнювати тканинний фільтр. При виникненні будь яких неполадок чи аварійних ситуацій оператору станції ( і в тому числі сервісній службі виробника) відразу  приходить сповіщення на мобільний телефон, таким чином будь які несправності усуваються швидко без зупинки роботи мийки.

Технологія очистки

Технологічні стічні води від постів автомийки збираються у водозбірні лотки, звідки самопливом поступають в приймальний резервуар (існуючий). В приймальному резервуарі відбувається очищення стічних вод від гексанорозчинних речовин (здебільшого нафтопродуктів і залишків миючих засобів), які спливають на поверхні резервуару і видаляються за допомогою спеціальних технологічних пристроїв. З приймального колодязя вода за допомогою насосу подається на установку «УМКА-OIL» (станція очистки стічних вод від автомийки), де відбувається її відстоювання-освітлення та очищення шляхом обробки хімічними реагентами. Осад, що утворюється внаслідок очищення стоків скидається в приймальний колодязь. Очищена вода збирається в ємність для запасу очищеної води і скидається в міську каналізаційну мережу.

Установка додатково укомплектовується спеціальним пристроєм – електрокоагулятором, що забезпечує рівномірне очищення стічних вод не залежно від коливань забруднень у стічних водах.

Також, в установці встановлюється GSM-модуль, для отримання смс-сповіщень при виникненні несправностей.

Щит управління установкою доукомплектовується додатковим блоком автоматизації установки, що забезпечує безперебійну роботу станції в автоматичному режимі.

 

На сьогоднішній день станція повністю передана Замовнику та працює в звичайному режимі.

Дізнатися більше про технологію «УМКА-OIL»…  Купити установку “УМКА-OIL” для очищення стічних вод від автомийки..

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!