Головна » Станція очищення виробничих стічних вод від виробничого корпусу ПП «Аслан Текстиль» по випуску трикотажного полотна та виробів з нього

Станція очищення виробничих стічних вод від виробничого корпусу ПП «Аслан Текстиль» по випуску трикотажного полотна та виробів з нього

Спеціалісти ТОВ «Е.Т.Е» у 2017-18рр. запроектували, виготовили технологічне обладнання та запустили в експлуатацію станцію очищення виробничих стічних вод загальною продуктивністю 300 м3/добу, на об`єкті «Реконструкція існуючого заводу продтоварів під виробничий корпус ПП «Аслан Текстиль» по випуску трикотажного полотна та виробів з нього», що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Теофіпольский р-н, смт. Базалія, вул.  Леніна 43.

 

Характеристика стічних вод: Виробничі стічні води після технологічного циклу крашення та відбілювання тканин. Основною особливістю стічних вод даної категорії є те, що їх склад може коливатися протягом технологічного циклу, в залежності від виду застосовуваних барвників та технологічних процесів.

 

Скид очищеної води: очищена вода  в залежності від вимог технологічного циклу подається назад у виробництво (система охолодження красильних машин). Надлишок зворотних вод по існуючому напірною трубопроводу через безіменний струмок скидається в річку.

 

Основні методи, які використані для очистки стічних вод

Запроектована технологія очистки виробничих стічних вод базується на використанні комбінації фізико-хімічних, механічних (фільтрування) та біологічних (аеробне окислення) методів.

Фізико-хімічне передочищення для очищення виробничих стічних вод від барвників, яке базується на даних [Патент № 119422. Спосіб знебарвлення стічних вод] та підтверджене лабораторними дослідженнями.

Спосіб фізико-хімічного передочищення включає: обробку хімічними реагентами. Даний процес забезпечується в реакторах при підтриманні високого рН середовища та постійним насиченням озоном. Відділення утвореного завису флотацією, забезпечується на флотаторах

Біологічне аеробне очищення в біофільтрах передбачає деструкцію білків, жирів, вуглеводів, поверхнево-активних речовин, аміака, аміно- і амідо – сполук бактеріями та простішими, які знаходяться як в іммобілізованому, так і у вільно плаваючому стані.

Механічне доочищення передбачає фільтрування очищених стічних вод через фільтрувальну засипку для забезпечення найкращого ступеню освітлення стічних вод від залишкових завислих речовин та надлишкової біологічної плівки. Доочищення стічних вод в природних умовах на біоплато передбачає доочищення стічних вод для забезпечення потрібного ступеню очищення для подальшого повторного використання у виробництві або скиду в  рибогосподарську водойму II категорії.

 

Таке поєднання методів очистки стічних вод нівелює недоліки кожного з методів, що дозволяє ефективно проводити очистку, інтенсифікувати процеси біологічного перетворення речовин шляхом регулювання фізико-хімічних властивостей розчину.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!