Головна » Станція нейтралізації стічних вод від фармацевтичного виробництва ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ» продуктивністю 226 м.куб./добу

Станція нейтралізації стічних вод від фармацевтичного виробництва ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ» продуктивністю 226 м.куб./добу

На даний час фармацевтика є галуззю, яка стрімко розвивається. Склад стічних вод, що утворюються на підприємствах цієї галуззі, буває досить різноманітним і залежить від видів продукції, що на них виготовляються та технологічних процесів, які для цього виконуються.

В цій статті, ми би хотіли розповісти про реалізований ТОВ «Е.Т.Е» проект по поставці станції нейтралізації стічних вод від фармацевтичного виробництва ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ».

нейтралізація стічних вод

ТОВ «БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ» – українська фармацевтична компанія, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних високотехнологічних препаратів з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів, препаратів на основі споротворних бактерій.

У 2017 році дана компанія звернулася до нас з необхідністю проектування та будівництва очисних споруд для виробничого корпусу фракціонування плазми крові.

Відповідно до даного Запиту було розроблено проектну документацію та впроваджено станцію нейтралізації стічних вод.

Станція призначена для нейтралізації високого рівня PH в стічних водах для їх подальшого скиду в міську каналізацію.

Процес нейтралізації виробничих стоків відбувається наступним чином:

В схему включено два реактори почергової дії, очищення стічних вод в одному з реакторів відбувається за період наповнення іншого реактора стоками. Переключення роботи реакторів та надходження стічних вод на них відбувається в автоматичному режимі.

Подача в реактор реагенту залежить від вихідного значення рН промислових стоків та регулюється датчиками рН, встановленими в кожному реакторі. Дозування реагентів в реактор здійснюється при постійному перемішуванні.

При досягненні в реакторі значення рН в межах від 6,5 до 8,5 нейтралізовані промислові стоки скидаються в резервуар нейтралізованих стоків, звідки вони викачуються в міську каналізацію м. Біла Церква.

Робота очисних споруд автоматизована і не потребує постійного обслуговування.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!