Головна » Реконструкція каналізаційних очисних споруд з впровадженням енергозберігаючих технологій на основі установки «УМКА-БІО» в смт. Варва, Чернігівської області, продуктивністю 500 м3/добу

Реконструкція каналізаційних очисних споруд з впровадженням енергозберігаючих технологій на основі установки «УМКА-БІО» в смт. Варва, Чернігівської області, продуктивністю 500 м3/добу

Ми як об’єднання фірм з проектної та виробничої діяльності (в галузі впровадження очисних споруд) дуже радіємо коли насіння, що в нашому випадку є розробка проектної документації компаніями ТОВ «Е.Т.Е» та ТОВ «Е.Т.Е. ПРО», дає плоди у вигляді реалізації (будівництво, поставка обладнання, монтаж, реконструкція існуючих очисних споруд) даних об’єктів компанією ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ».

Прикладом цього є реконструкція очисних споруд в смт. Варва, Чернігівської області.

Рік тому Варвинська селищна рада Варвинського району Чернігівської області отримала позитивний експертний висновок щодо розгляду робочого проекту по об’єкту: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд з впровадженням енергозберігаючих технологій на основі установки «УМКА-БІО» в смт. Варва, Чернігівської області, продуктивністю 500 м3/добу, генеральним проектувальником якого є ТОВ «Е.Т.Е».

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

В серпні цього року було проведено відкриті торги по даному об’єкту (ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-12-001574-a), за результатами яких переможцем визнано ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ».

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

13.08.2019 року підписано та опубліковано (на сайті публічних закупівель) договір на виконання робіт відповідно до закупівлі.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

На сьогоднішній день ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ» разом із субпідрядною будівельною організацією ПП «ТЕПЛО-МОНТАЖ»  активно виконують роботи по реалізації даного об’єкту (паралельно виконуються будівельні роботи та виготовлення технологічного обладнання).

Реконструкцією очисних споруд передбачено:

–           влаштування споруд попередньої механічної очистки стоків (приймальна камера, решітка, піскоуловлювачі);

–           зменшення енергоспоживання – заміна повітродувного обладнання на сучасні повітродувки іноземного виробництва;

–           влаштування блоку біологічного очищення. Будівництво установки «УМКА-БІО»;

–           зменшення кількості осаду з можливістю його подальшого використання у вигляді мінеральних добрив –  встановлюється блок механічного зневоднення осаду у складі ємності осаду та сепаратора осаду.

Також буде передбачено: застосування сучасних апаратів та технологій в процесах очищення забруднених стічних вод, застосування найкращих доступних сучасних технологій нейтралізації забруднюючих речовин у стоках (сірководень, аміак, та інше), вдосконалення системи очищення стічних вод, обмеження зони впливу об’єкта на навколишнє природне середовище. Заміна застарілого технологічного обладнання на сучасне енергозберігаюче.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

24.10.2019р. голова Варвинської селищної ради провела зустріч між представниками ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ», ПП «ТЕПЛО-МОНТАЖ» та громадськістю (комісією з проведення контролю за якістю робіт під час виконання реконструкції каналізаційних очисних споруд).

Подивитися відео повністю можна за адресою: https://www.youtube.com/watch?v=Yc2hgZ37Sl8.

Уривок даної зустрічі .

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!