Головна » Реконструкція існуючого жироуловлювача на ТОВ “ЩЕДРО”

Реконструкція існуючого жироуловлювача на ТОВ “ЩЕДРО”

Цього року до нашої фірми звернулося ВП “ЛЖК” ТОВ “Щедро” із запитом на реконструкцію існуючого флотатора-жироуловлювача.

Після отримання запиту, спеціалісти ТОВ «Е.Т.Е» здійснили виїзд на об’єкт Замовника, де провели детальний огляду технічного стану існуючих очисних споруд. По факту огляду існуючого флотатора-жироуловлювача, було виявлено, наступні недоліки:
– всі метало-конструкції (площадки обслуговування, механізм збору жиру, збірні лотки і т.д.) були пошкоджені корозією та потребували заміни;
– мотор-редуктор та система аерації вийшли з ладу;
– залізобетонні конструкції в деяких місцях осипалися.

 

Існуючий жироуловлювач до реконструкції

На підставі проведено огляду, ТОВ «Е.Т.Е» виконало комплекс робіт та поставки технологічного обладнання для переобладнання існуючого флотатора- жироуловлювача (реконструкція існуючого жироуловлювача).

Перелік робіт по реконструкції існуючого флотатора (реконструкція існуючого жироуловлювача) включав наступне:

  1. Виконання демонтажних робіт – демонтаж існуючого металевого обладнання, мотора-редуктора, лотків, системи аерації, площадки обслуговування та відновлення бетонної поверхні.
  2. Заміна флотатора-жироуловлювача – виготовлення та монтаж: флотатора-жироуловлювача (футирування існуючого резервуару листовим поліпропіленом) з системою аерації та збірним лотком, виготовленя механізму збору жиру з мотором редуктором, площадок для обслуговування; Влаштування площадок обслуговування та огородження.
  3. Пуско-налагоджувальні роботи.

Існуючий жироуловлювач після реконструкції

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!