Головна » Реконструкція очисних споруд на Кіровоградщині
Реконструкція очисних споруд на Кіровоградщині

Реконструкція очисних споруд на Кіровоградщині

8 жовтня 2020 року відбулося відкриття реконструкція очисних споруд на Кіровоградщині , які надходять від м. Новоукраїнка. Реконструкція відбувалася з впровадженням   енергозберігаючих технологій повної біологічної очистки потужністю 200 м.куб за добу та блоком механічного зневоднення осаду.

Попередні очисні споруди було введено в експлуатацію ще в 1980 році. Існуючі очисні споруди КУ-200 та очисні споруд КУ75 були признані  морально та фізично застарілими і непридатними для експлуатації. Дані проблеми призводили до  скиду неочищених стоків до водойм та виділення неприємних запахів в навколишнє середовище. Крім того, експлуатування старих очисних споруд несло за собою ще й значні матеріальні затрати, такі як постійні ремонтні роботи.

Зважаючи на вищезазначене, між Виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради та проектною організацією ТОВ «Е.Т.Е. ПРО» 20.07.2018р. було укладено договір на проектування.

22.11.2018р. отримано позитивний ЕКСПЕРТНИЙ ЗВІТ щодо розгляду проектної документації (Е.Т.Е. ПРО).

За результатами розгляду проектної документації і зняття зауважень встановлено, що зазначена документація розроблена відповідно до вихідних даних на проектування з дотриманням вимог до (міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення; санітарного і епідеміологічного благополуччя населення; охорони праці; екології; пожежної безпеки; техногенної безпеки; енергозбереження; кошторисної частини проекту).

 15.08.2019р. – відповідно до результатів торгів на ПРОЗОРО – ТОВ «Е.Т.Е.АКТИВ» було визнано переможцем у закупівлі за предметом: Реконструкція очисних споруд по вул. Мокряка у м. Новоукраїнка Кіровоградської обл., продуктивністю 200 м3/доб. (Коригування) (державний бюджет, місцевий бюджет).

В якості субпідрядної організації – залучено місцеву будівельну організацію: Товариство з обмеженою відповідальністю ремонтно-будівельне підприємство «Ільм».

Всі роботи по Договору виконувалися вчасно (відповідно до фінансування).

Нові очисні вже функціонують та поступово виходять на робочий режим.

Основною перевагою нових реконструйованих очисних споруд є те, що зараз вони не потребують ніяких вкладень (щонайменше на перші 10 років). Відмінна риса, що відрізняє від класичного варіанту виконання очисних споруд – це розміщення їх складових не в бетонних резервуарах, а в поліпропіленових ємкостях термін експлуатації яких складає близько 50 років. Також нові очисні споруди є повністю автоматизовані та потребують мінімального втручання обслуговуючого персоналу.

На очисних спорудах встановлене нове сучасне обладнання, що споживає значно менше електроенергії ніж аналоги з СССР. Крім того на очисних реалізована система пониження рівня (динамічний рівень) відповідно до Патенту України на винахід №116322 «Спосіб очищення стічних вод та пристрій для його реалізації». Застосування цих факторів забезпечує зменшення витрати електроенергії вдвічі.

Більше детальна про реконструкцію очисних споруд можна прочитати тут

  • Реконструкція очисних споруд
  • Реконструкція очисних споруд
  • Реконструкція очисних споруд
  • Реконструкція очисних споруд
  • Реконструкція очисних споруд
  • Реконструкція очисних споруд
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!