Головна » Очисні споруди від санаторію
Home / Об'єкти / Очисні споруди від санаторію
Очисні споруди від санаторію

Очисні споруди від санаторію

Компанія ЕТЕ пропонує очисні споруди від санаторію потужністю 1500 м.куб за добу. Проектом передбачено реконструкцію існуючих каналізаційних очисних споруд очистки господарсько-побутових стічних вод с. Сатанів із впровадженням  енергозберігаючих технологій повної біологічної очистки  продуктивністю 1500 м.куб за добу та блоком механічного зневоднення осаду. Дані каналізаційні очисні споруди передбачають очищення стічних вод від курортно-оздоровчих комплексів с.Сатанів, Хмельницької обл.

 

Об’єкт:  Очисні споруди від санаторію с.Сатанів, Хмельницької обл.

Замовник: Курортно-оздоровчий комплекс «Arden-Palace», Хмельницька обл., Городоцький р-н, смт. Сатанів

Продуктивність:  1500 м.куб/добу( дві черги по 750 м.куб/добу)

Рік впровадження: 2021(роботи продовжуються)

Тип стічних вод:  господарсько-побутові стічні води

Конструктивне виконання: реконструкція

Обладнання: «УМКА-БІО 1500»

Опис технологічної схеми

Біологічна очистка стічних вод проходить в аеротенках установки «УМКА-БІО»,  де відбувається деструкція білків, жирів, вуглеводів, поверхнево-активних речовин, аміаку, аміно- і амідосполук бактеріями та найпростішими, які знаходяться як в іммобілізованому, так і у вільно плаваючому стані.

Дефосфотизація стічних вод відбувається шляхом дозування розчину флокулянка в осад, що подається на зневоднення. Тим самим введення коагулянту в осад покращує його ущільнення. Декантат з дегідраторів разом з дозою флокулянка надходить в анаеробний стабілізатор.

Знезараження стічних вод передбачено повітряно-озоновою сумішшю, яка подається в  резервуари очищеної води.

Блок обробки осаду включає в себе стабілізацію осаду в аеробному стабілізаторі, ущільнення, зневоднення на шнековому дегідраторі та знезараження осаду електролітичним розчином солі хлориду натрію. На виході після дегідратора зневоднений осад має вологість 75-80% і менше, залежно від складу стічних вод. Зневоднений та знезаражений кек видаляється в контейнер та поступає на майданчик для зберігання відходів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!