Головна » Очисні споруди для житлового комплексу

Очисні споруди для житлового комплексу

Home / Об'єкти / Очисні споруди для житлового комплексу
Очисні споруди для житлового комплексу

Очисні споруди для житлового комплексу

В 2020 році компанія ЕТЕ реалізувало очисні споруди для житлового комплексу УМКА-БІО «Озерний гай Гатне».  Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» розміщується 3 хв  від Києва в с.Гатне.  «Озерний гай Гатне»  це оазис комфорту та затишку поруч мегаполісу. Комфортне житло, забезпечене надійною комунальною інфраструктурою, зручна для життя міське середовище – невід’ємні складові високої якості життя.  План забудови передбачає малоповерхові забудови та природний ландшафт. Також доступні всі необхідні заклади для освіти, харчування та відпочинку.

Загальна продуктивність очисних споруд становить 200 м.ку/добу. Очисні споруди УМКА-БІО  розрахуванні на більше ніж 1000 жителів і забезпечують очищення стічних вод до використання її на повернення.

Технологія очищення для  очисні споруди для житлового комплексу

Блок механічного очищення.

Стічні води надходять на жироуловлювач-пісковловлювач, де розташована корзина для затримання крупних покидьків та піску. В пісковловлювачі передбачено комбіноване очищення стічних вод від жирів та твердих домішок (пісок, сміття).

Блок біологічного очищення

Другий етап очищення проводиться біологічними методами в аеротенку, де відбувається переведення частини пов’язаного азоту в газоподібний стан і виділення його в повітря. Окислення відбувається киснем з повітря, що нагнітається повітродувкою через систему дрібно-бульбашкової пневматичної аерації. Використання в системі аерації мембранних аераційних елементів дозволяє значно знизити витрати електроенергії і зменшити потужність повітродувки. Термін служби мембранних аераторів значно вище звичайних, вони не вибагливі в експлуатації і не потребують спеціального очищення.

Біологічне очищення в аеротенках здійснюється колонією вільно плаваючих мікроорганізмів – активним мулом. Видалення затриманих забруднень проходить у відстійнику. Його конструкція дозволяє отримувати ефективне розділення суміші активного мулу та очищеної води. Надлишковий активний мул з відстійника невеликими порціями відкачується в анаеробну зону і сприяє процесам очищення.

Конструктивне виконання

Установка «УМКА-БІО» виконується в модульних оцинкованих ємностях з полімерними мембранами. Нестандартне обладнання виготовляється з листового поліпропілену. Модульні очисні споруди являють собою комплекс будівель та споруд, який складається з модульної будівлі (контейнерний тип або із сендвіч-панелей) та модульних блоків біологічного очищення, що встановлюються на попередньо підготовлених фундаментах. У виробничій будівлі розміщується допоміжне обладнання блоку механічного очищення, обладнання блоку зневоднення осаду, повітродувне обладнання, системи управління очисними спорудами, тощо.

Переваги очисних споруд

  • Компактність (економія до 30% території розміщення очисних споруд в порівнянні з бетонними конструкціями);

  • Компактність (економія до 30% території розміщення очисних споруд в порівнянні з бетонними конструкціями);

  • Простота експлуатації та обслуговуванні (робота в автоматичному режимі);

  • Висока якість очищення стічних вод;

План схема очисних споруд для житлового коплексу

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!