Головна » Очисні споруди для лікарні

Очисні споруди для лікарні

Очисні споруди для лікарні, лікувально- профілактичні установи та диспансери  УМКА-БІО забезпезують очищення стічних вод до показників скиду в грунтовий потік та рибо-господарську водойму.

Замовник: Психіатрична лікарня, Хмельницька обл., Ярмолинецький район, село Скаржинці

Рік виконання: 2019

Вид діяльності: психіатрична діяльність

Продуктивність: 350  м³/добу(дві черги по 175 м.куб/добу)

Конструктивне виконання:надземне виконання з поліпропілену

Підібране обладнання:  УМКА-БІО 175 – 2 шт.

Очисні споруди для лікарні

Установка застосовується для біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод автономних об’єктів, де відсутня централізована каналізація або підключення до неї неможливе.

В установці  реалізовані найкращі досягнення в області комунального господарства з очищення стічних вод, а саме: аеробне окислення органічних забруднень на закріпленій біомасі, застосування пневматичної аерації для насичення води киснем.

Переваги застосування даного комплексу споруд:

– Висока ефективність очищення – 95-98 %;

– Простота експлуатації та обслуговування обладнання;

– Мала площа для розміщення очисних споруд;

– Малі витрати часу на поставку і налагодження обладнання;

– Низьке енергоспоживання;

– Наявність чистої та брудної зони;

-Можливість отримання якості очищеної води, яка дозволяє використовувати її на технічні потреби (миття автотранспорту, полив зелених насаджень тощо).

 

ТЕХНОЛОГІЯ ОЧИСТКИ

Cтоки самопливом подаються на установку «УМКА-БІО», а саме, в первинні відстійники з тонкошаровим модулем та із вбудованим вертикальним пісковловлювачем. В даній ємності відбувається очищення стоків від грубодисперсних домішок та піску за рахунок процесів відстоювання та осідання. Далі по перетокам стічна вода подається на аеротенки 1-го – 5-го ступенів. В аеротенках проходить процес біологічної очистки стоків, а саме – окислення органічних забруднень та переведення сполук азоту в нітратну форму. Для цього використовується активний мул, котрий являє собою біоценоз мікроорганізмів-мінералізаторів, здатних сорбувати на своїй поверхні й окисляти в присутності кисню органічні речовини стічної рідини. Для підтримування нормальної життєдіяльності мікроорганізмів активного мулу в аеротенках передбачена система аерації, в склад якої входять повітродувки та дискові аератори. Частково очищена вода поступає у вторинні відстійники з тонкошаровим модулем, де відбувається освітлення стічних вод. Конструкція відстійника дозволяє отримувати ефективне розділення суміші активного мулу та очищеної води.

Знезараження очищеної води відбувається озоном, що подається від вузла знезараження у вторинні відстійники.  Очищена та знезаражена вода відводиться в водний об’єкт.

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!