Головна » Очисні споруди для баз відпочинку
Очисні споруди для баз відпочинку

Очисні споруди для баз відпочинку

Очисні споруди для баз відпочинку , готелів та санаторіїв УМКА-БІО  призначені для очистки господарсько-побутових стічних вод.

Замовник: Loft Hotel Буковель

Рік виконання: 2019

Вид діяльності: Готель

Продуктивність: 30 м³/добу.

Конструктивне виконання: Підземне, установка розміщується під парковкою

Підібране обладнання:  УМКА-БІО 30

Loft Hotel Буковель – це сучасний готель, який розрахований на 48 номерів та здатний прийняти до 140 осіб. Основною вимогою було висока якість води та розміщення під парковкою. Установка УМКА-БІО розрахована на загальну продуктивність 30 м.куб/добу. Діапазон продуктивності 30-40 м.куб/добу.

Технологія очищення

Технологічна схема очищення на базі установки “УМКА-БІО” продуктивністю 30 м3/добу. представлена та функціонує наступним чином:

Господарсько-побутові стічні води по трубопроводу надходять в піскоуловлювач, що встановлений в денітрифікаторі. В пісковловлювачі відбувається видалення грубих твердих частинок, в переважній більшості – піску. Пісок за допомогою ерліфта видаляється з нижньої частини пісковловлювача в аербний стабілізатор. Далі стоки надходять в денітрифікатор, де відбувається процес окислення органічних речовин киснем, що входить до складу нітритів та нітратів, з одночасним відновленням азоту, який видаляється в атмосферу. Після денітрифікатора стоки перетікають в аеробний біореактор, де відбувається процес біологічної очистки стоків, а саме – окислення органічних забруднень та переведення сполук азоту в нітратну форму. Для цього використовується активний мул, котрий являє собою біоценоз мікроорганізмів – мінералізаторів, здатних сорбувати на своїй поверхні й окисляти в присутності кисню органічні речовини стічної рідини. Окислення відбувається киснем з повітря, що нагнітається повітродувками через систему дрібнобульбашкової пневматичної аерації. Далі біологічно-очищені стоки потрапляють у вторинний відстійник. У відстійниках відбувається освітлення стічних вод. Конструкція відстійників дозволяє отримувати ефективне розділення суміші активного мулу та очищеної води. Знезараження очищеної води відбувається за допомогою озонатора.

Очисні споруди для баз відпочинку

Розмір санітарно-захисної зони для очисні споруди для баз відпочинку (відстань на, якій можна розміщувати очисні споруди) для установок «УМКА-БІО» продуктивністю від 26 до 200 м3/добу складає 15 м, що є значно нижчою ніж прийнята в нормативних документах. (Відповідно до висновку санітарно-епідеміологічної експертизи №12.2-18-1/28040 від 18.12.2019 року).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!