Головна » На очисних спорудах у Варві встановлено нове сучасне обладнання

На очисних спорудах у Варві встановлено нове сучасне обладнання

Як повідомлялося раніше, в серпні 2019 року ТОВ “Е.Т.Е. АКТИВ” перемогло в тендері на проведення робіт по об’єкту “Реконструкція каналізаційних очисних споруд з впровадженням енергозберігаючих технологій на основі установки «УМКА-БІО» в смт. Варва, Чернігівської області, продуктивністю 500 м3/добу”.

Станом на сьогоднішній день реконструкція повністю завершена, очисні споруди працюють, завершується процедура здачі об’єкту в експлуатацію.

Проведені ремонтні роботи каналізаційних очисних споруд з впровадженням енергозберігаючих технологій, забезпечать не лише очищення стічних вод до нормативних значень, а крім того, дозволять більш ніж удвічі скоротити енерговитрати на об’єкті.

Нагадаємо, що ще не так давно очисні споруди смт. Варва перебували в аварійному стані: зношені будівельні конструкції, застаріле технологічне обладнання, відсутнє знезараження очищених стоків та зневоднення осаду. Якість очищеної води не відповідала нормативним значенням та несла негативний вплив на довкілля.

Під час проведення реконструкції очисних споруд застаріле несправне обладнання було замінено на сучасну установку “УМКА-БІО” українського виробника ТОВ “Е.Т.Е.АКТИВ”. Установка є повністю автоматизована та потребує мінімального втручання обслуговуючого персоналу. Крім того, проведено ремонт усієї побутової будівлі: утеплено та осучаснено фасад і покрівлю, замінені вікна та двері, встановлено твердопаливний котел, облаштовано водостічну та протипожежну системи тощо.

Все обладнання та матеріали використані при реконструкції є якісними та сертифікованими.

Проектна тривалість експлуатації реконструйованих очисних споруд – до 60 років.

Не може не радувати той факт, що ще один населений пункт в Україні нарешті має якісні енергозберігаючі очисні споруди. Хоча це і дуже мало в масштабах країни, але покращення екологічної ситуації навіть на такій невеликій території це вже досягнення. Пріоритетним завданням нашої компанії є впровадження систем очищення стічних вод до нормативних значень для всіх джерел забруднень (починаючи від приватного будинку до мегаполіса, або від маленького “гаражного” підприємства до промислового “гіганта”), втілюючи при цьому нові енергоефективні технології.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!