Головна » Локальні очисні споруди для логістичного центру

Локальні очисні споруди для логістичного центру

Home / Об'єкти / Локальні очисні споруди для логістичного центру
Локальні очисні споруди для логістичного центру

Під Львовом відкривається логістичний центр «Екобізнес-Львів» – один з найбільших  складських комплексів у західному регіоні України. Компанія ЕТЕ разом з компанією ЗІКО реалізували локальні очисні споруди для даного об’єкту. Логістичний центр передбачає в оренду складських, виробничих та офісних приміщень.  Складські приміщення оснащені офісами, кімнатами персоналу, роздягалками, душем та санвузлами. Також передбачено заклади громадського харчування орієнтовно на 500 м2.

Для даного об’єкту ми підібрали установку очистки господарсько-побутових стічних вод УМКА-БІО 70. Загальною продуктивністю 70 м.куб/добу. У результаті встановлення установки очистки «УМКА-БІО» ефективність очистки господарсько-побутових стічних вод буде становити 88,0-99,2%. Також в комплектність поставки входили жироуловлювачі(промисловий) для затримання жирів перед локальними очисними спорудами.

 

В даній технології очистки використовується локальні очисні споруди „УМКА-БІО” (Установка очищення господарсько-побутових стічних вод), яка виготовляється згідно ТУ У 42.2-38674771-002:2015 зміна №2, Патенту на винахід №116322 «Спосіб очищення стічних вод та пристрій для його реалізації» та за результатами Висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України №05.03.02-07/53401 від 03.12.2015 та №12.2-18-1/15592 від 17.07.2019р. є безпечною для здоров`я людей.

Принципова схема очистки стічних вод

Блок механічного очищення. Стічні води надходять в каналізаційну насосну станції, де розташована корзина для затримання крупних покидьків та піску. З КНС стічні води за допомогою насосу подаються на установку УМКА-БІО. Блок біологічного очищення. Другий етап очищення проводиться біологічними методами в аеробному біореакторі, де відбувається переведення частини пов’язаного азоту в газоподібний стан і виділення його в повітря. Окислення відбувається киснем з повітря, що нагнітається повітродувкою через систему дрібно-бульбашкової пневматичної аерації. Використання в системі аерації мембранних аераційних елементів дозволяє значно знизити витрати електроенергії і зменшити потужність повітродувки. Термін служби мембранних аераторів значно вище звичайних, вони не вибагливі в експлуатації і не потребують спеціального очищення. Біологічне очищення здійснюється колонією вільно плаваючих мікроорганізмів – активним мулом. Видалення затриманих забруднень проходить у відстійнику. Його конструкція дозволяє отримувати ефективне розділення суміші активного мулу та очищеної води. Надлишковий активний мул з відстійника невеликими порціями відкачується в анаеробну зону і сприяє процесам очищення. Під час роботи станції утворюється надлишковий активний мул, який відводиться в ємкість осаду (підземну) і вивозиться асенізаційною машиною по мірі накопичення.

.

Переваги даної установки

  • Відсутні сторонні запахи, безшумність установки

  • Стабільність якості очищення незалежно від залповості скидів стічних вод

  • Очистка стічних вод до нормативних показників

  • Отримання в 2-3 рази менше відходів в порівнянні з традиційними схемами

  • Мінімальні грошові вкладення в процесі експлуатації

  • Висока якість очищеної води, що дозволяє її скид в рибо-господарську водойму, ґрунтовий потік та використання на технічні потреби(на полив)

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!