Головна » Очищення стічних вод гальванічного виробництва
Очищення стічних вод гальванічного виробництва

Очищення стічних вод гальванічного виробництва

Очищення стічних вод гальванічного виробництва

Очищення стічних вод гальванічного виробництва

Очищення стічних вод гальванічного виробництва  є однією з критичних питань для гальванічного виробництва. Гальванічні виробництва – це осадження тонкого шару металу за допомогою електролітів на металевій поверхні для захисту матеріалу в декоративних цілях від корозії, підвищення його зносостійкості, оберігання від цементізаціі. Очистка сточных вод гальванического производства

Таке виробництво є найнебезпечнішим джерелом забруднення підземних і поверхневих вод, адже у відходах виробництва міститися важкі метали, кислоти, луги, токсичні сполуки і поверхнево-активні речовини різних класів. Ці відходи надає згубну дію на екосистему. Наприклад, кадмій і мідь навіть в малих концентраціях мають токсичний вплив на мікроорганізми, які живуть у воді, і здоров’я людини. Тому таку воду без додаткової очистки вживати в подальшому не можна.

Підприємства гальванічної галузі – це основні забруднювачі довкілля. Токсикологічне дію сприяє загостренню патологій, негативно впливає на серцево-судинну систему, може викликати дебільність, параліч, рак та інші хвороби.

З метою забезпечення стабільної роботи споруд і підвищення ефекту очистки, передбачається комбінований спосіб очистки стічних вод, що використовує методи  фізико-хімічного перетворення та гідродинамічного осадження і фільтрації.

Таким чином, застосування даної технології дозволить:

– Забезпечити очистку промивних вод до норм повторного використання в технологічному процесі для приготування ванн;

– Отримати відносно малу кількість відходів, які за складом, фізико-хімічними та механічними властивостями придатні до утилізації

– Компактно розмістити водоочисне устаткування, скоротивши протяжність комунікацій, кількість арматури, насосів і допоміжного обладнання;

– Отримати значний економічний і соціальний ефект.

 

Технологічна схема очищення стічних вод від гальванічного виробництва

Далі стічні води потрапляють у флотатор, там вони очищаються від дисперсних речовин. Потім вже освітлена вода самопливом надходить в проміжну ємність третього усереднювача. Потім за допомогою другого насоса вода подається на механічні автоматизовані фільтри. Тут відбувається фінішна очистка води. Пройшовши фільтри, води надходить в четвертий накопичувач. Тут в неї дозується розчин сірчаної кислоти, який нормалізує рН.

Технологічна схема очистки промивних вод працює наступним чином:

Промивні води від гальванічної лінії самопливом поступають в ємкість накопичення промивних вод , де проходить їх усереднення по витраті та концентраціям, та забезпечення рівномірної подачі на установку зворотного водопостачання. З ємкості промивні води за допомогою насоса подаються в установку, а саме у реактор-відстійник.

У реакторі-відстійнику із вбудованим змішувачем відбувається седиментація утворених комплексів забруднень, та додаткове освітлення води шляхом фільтрування через шар завислого осаду. Для забезпечення процесів очищення у змішувач дозуються розчини реагентів із блоку реагентного господарства.

В комплект станції дозування лужного реагенту входить контролер рН середовища, за допомогою якого підтримується потрібне значення рН оброблювальних стічних вод. Для забезпечення перемішування розчинів регентів використовуються повітродувки (поз.13).

З реактора-відстійника попередньо очищена вода по трубопроводу поступає на фільтр доочищення, де проходить  доочищення очищених промивних стічних вод від залишкових забруднень шляхом фільтрування через шар фільтрувальної засипки. Фільтр доочищення обладнаний   рециркуляційним насосом,  який забезпечує повторну фільтрацію води для забезпечення вищого ступеню очищення.

Очищена вода після фільтра накопичується в резервуарі очищеної води, звідки за допомогою  насосної станції  повертається на технологічні потреби на лінію цинкування у ванни промивки.

 

    Зворотній зв'язок

    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!