Головна » Модульні очисні споруди

Модульні очисні споруди

очисні споруди УМКА-БІО

Скидання промислових та господарсько-побутових (фекальних) стічних вод можливе лише після їх попереднього очищення. В межах окремого будинку достатньо поставити малу локальну очисну споруду (що робиться за декілька днів), яка очищатиме стоки до нормативів скиду в ґрунтовий потік та займатиме достатньо малу територію. Але, якщо це промислове підприємство або населений пункт, то необхідно будувати великий комплекс очисних споруд, що тягне за собою значні фінансові затрати, відведення великої території для їх влаштування та доволі багато часу (від декількох місяців до декількох років) для їх будівництва.

 

Альтернативою класичних очисних споруд (в бетонних резервуарах) є використання модульних очисних споруд для очищення господарсько-побутових та доочищення виробничих стічних вод, які дозволяють очистити до 20 000.00 м.куб стічних вод на добу (стоки від населеного пункту на 100 000,00 жителів).

 

Модульні очисні споруди. Особливості

Модульні очисні споруди являють собою комплекс будівель та споруд, який складається з модульної будівлі (контейнерний тип або із сендвіч-панелей) та модульних блоків біологічного очищення, що встановлюються на попередньо підготовлених фундаментах. У виробничій будівлі розміщується допоміжне обладнання блоку механічного очищення, обладнання блоку зневоднення осаду, повітродувне обладнання, системи управління очисними спорудами, тощо.

УМКА-БІО

Блоки біологічного очищення розміщуються поруч з виробничою будівлею.

Блоки біологічного очищення виготовляються зі збірних оцинкованих ємкостей, що встановлюються на залізо-бетонних фундаментах та монтуються у надземному чи напівзаглибленому виконанні.

Кількість блоків біологічного очищення залежить від продуктивності станції.

Блоки  біологічного очищення є збірними, модульними незалежними установками біологічного очищення.

В зв’язку з такою конструкцією їх можна без проблем перевозити з місця на місце, збільшувати (нарощувати потужності) або зменшувати продуктивність станції.

Конструктивне модульне виконання установки «УМКА-БІО» захищено патентом України на корисну модель №132510.

Переваги модульних установок

Використання модульних установок дає наступні переваги:

 1. Компактність (економія до 30% території розміщення очисних споруд в порівнянні з бетонними конструкціями);
 2. Максимальна заводська готовність при поставці;
 3. Мінімальний час влаштування очисних споруд (вдвічі швидше ніж в бетоні);
 4. Мінімум будівельних та земляних робіт;
 5. Можливість встановлення при будь якому рівні ґрунтових вод;
 6. Естетичний зовнішній вигляд;
 7. Простота експлуатації та обслуговуванні (робота в автоматичному режимі);
 8. Відсутність сторонніх запахів та шумів;
 9. Висока якість очищення стічних вод;

Якщо Вам необхідно влаштувати подібну систему (модульні очисні споруди) в готельному комплексі, населеному пункті, підприємстві, тощо, звертайтеся в нашу компанію ТОВ “Е.Т.Е”. Ми спеціалізуємося на проектуванні, будівництві та експлуатації модульних систем та гарантуємо нашим клієнтам наступні переваги:

 • доступні ціни на послуги та продукцію, у зв’язку із виконанням робіт (власне виробництво) та проектування власними силами;
 • реалізація об’єкту в обмежені терміни;
 • індивідуальне проектування і доробка типових рішень під конкретного клієнта.

Ми враховуємо особливості саме Вашого об’єкту (розміри території для влаштування очисних споруд, рівень грунтових вод, показники якості стічних вод та вимоги до якості очищеної води), що забезпечує ефективне очищення стічних вод на установках “УМКА-БІО”, екологічну безпеку та дотримання норм діючого законодавства. Разом з тим в установках “УМКА-БІО” застосовується обладнання провідних світових виробників, що гарантує їх надійну роботи і мінімальні витрати на їх експлуатацію.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!