Ecology Tech Energy

Про нашу компанію

Е.Т.Е (Ecology Tech Energy) – група спеціалізованих підприємств, об’єднаних керуючою компанією ТОВ «Е.Т.Е» і працюючих під спільним брендом в області очищення господарсько-побутових та промислових стічних вод та очищення стічних вод  і повторне використання. Індивідуальний підхід до кожного Замовника  та багаторічний досвід реалізованих проектів забезпечує  вирішення найбільш актуальних завдань в області очищення стічних вод  і повторне використання стічних вод.

Зв’язатися з нами

Ми пропонуємо не просто обладнання – ми пропонуємо закінчене рішення конкретного завдання!

5
Роки гарантії
15
Років на ринку
1012
Випущеної продукції
1500 м2
Виробничі площі

На сьогоднішній день в групу об’єднаних компаній входять:

ТОВ «Е.Т.Е»

Керуюча компанія бере активну участь в роботі всіх підприємств групи, що також являється її інжиніринговим центром. Дана компанія здійснює розробку всіх технологічних процесів та конструктивних рішень для установок типу “УМКА”. Займається стратегічним плануванням, корпоративним управлінням всіх компаній. ТОВ “Е.Т.Е” проводить наукову діяльність, дослідження нових та удосконалення існуючих методів та пристроїв очищення стічних вод та водопідготовки. Лабораторний аналіз та  дослідження стічної та питної води. Підбір технології на любий тип стічної води.

ТОВ «Е.Т.Е.ПРО»

Інженерні вишукування, технічне обстеження існуючих об’єктів, розробка повного комплекту проектної і робочої документації, супровід узгодження робочих проектів в експертних організаціях, авторський нагляд на етапах реалізації проектів. Інжинірингові-консультативні  послуги. Розробка регламентів роботи очисних споруд.

ТОВ «Е.Т.Е. АКТИВ»

Розроблення, виробництво, монтаж та сервісне обслуговування установок очистки стічних та водопідготовки  та складових частин до них. Будівельні та монтажні роботи  по влаштуванню установок очищення стічних вод, а також приміщень для їх розміщення. Продаж технологічного обладнання. Запуск, введення в експлуатацію, налагоджування робот очисних споруд, навчання обслуговуючого персоналу.

ТОВ «Е.Т.Е. ЕНЕРДЖІ»

Молода компанія заснована в 2021 році. Основна ціль даної компанію максимально швидке виготовлення та продаж типових станції. Основні напрямки стандартне –  типове обладнання, очисні споруди малої продуктивності, станції водопідготовки для приватного сектора, обладнання для механічної очистки та очищення дощових стічних вод.

Чому ми?

Проектування

Виготовлення обладнання

Будівельно-монтажні роботи

Сервісне обслуговування

Історія нашої компанії

2013-2014

Історія групи компаній «Е.Т.Е» розпочинається весною 2013 року. Тоді група інженерів – спеціалістів в галузі каналізування стічних вод та водоочищення вирішила відкрити власну компанію з реалізації нових прогресивних рішень в галузі очищення стічних вод. В цьому ж році було відкрите власне виробництво. Також паралельно ведуться інтенсивні наукові розробки, виготовлення конструкторської та технічної документації.
Перший об’єкт реалізований компанією «Е.Т.Е» – станція очищення виробничих стічних вод від ковбасного цеху продуктивністю 50 м3/добу до норм скиду в каналізаційну мережу. Волинська область.
Ведення наукової, конструкторської, виробничої діяльності, надання інжинірингових послуг.

2015

Розробка ТУ на технологічне обладнання та отримання на них висновків санітарно-епідеміологічної експертизи. Ведення активної інжинірингової діяльності (розробка проектно-кошторисної документації впровадження нових та реконструкції існуючих очисних споруд).
Розроблення технологій та установок для очищення та зворотного постачання гальванічного виробництва «УМКА-STEEL». Реалізація даної технології під ключ (розробка робочого проекту, виготовлення, монтаж та введення в експлуатацію технологічного обладнання) на ВАТ «КАЛІБР» (м. Хотин, Чернівецька обл.) та ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ ІНСТРУМЕНТ» (м. Полтава).
Розроблення технології очищення виробничих стічних вод текстильного виробництва. Впровадження станції очистки виробничих стічних вод загальною продуктивністю 1200 м3/добу на трикотажній фабриці «Аслан-Текстиль» (Хмельницька обл.)
Розробка робочого проекту (та в майбутньому втілення його в життя) «Капітальний ремонт очисних споруд в с. Воля- Висоцька Львівської обл.»

2016

Відкриття виробничої фірми «Е.Т.Е.АКТИВ».
Розробка робочих проектів реконструкції та будівництва очисних споруд. Зокрема, в цьому році розроблено та отримано позитивні експертні висновки по:
1.    «Реконструкції каналізаційних очисних споруд » в смт. Варва Варвинського р-ну, Чернігівської обл. продуктивністю 500 м3/добу»; УМКА-БІО

2.   «Реконструкції каналізаційних очисних споруд м. Рава-Руська», продуктивністю 1300 м3/добу(УМКА-БІО)

3.   Влаштування очисних споруд “УМКА-БІО” сезонної дії для відпочинкових комплексів  у м. Берегово та смт. Затока.

4.   Розроблення технології очищення виробничих стічних вод після установки УЗВ (установка замкнутого водопостачання для розведення риби) ТОВ «ЛАУРСЕН АКВАКУЛЬТУРА» та реалізації її «під ключ».

Також у цьому році було впроваджено станції очищення господарсько побутових стічних вод «УМКА-БІО» для різних ком унальних і приватних об’єктів та станції очищення виробничих стічних вод (в т. ч  для наступних видів підприємств: деревообробне, молокопереробне, свинокомплекс, ковбасне, пральня, розведення риби).

2017

Розширення виробництва, повне завантаження цеху, розроблення нових технологій, виготовлення проектно-кошторисної документації. Розроблено та зареєстровано технічні умови на установку флотаційної обробки води «УМКА-FLO». Освоєння технології очистки виробничих стічних вод кондитерського виробництва (в тому числі і тих, що характеризується низьким значенням рН). Втілення технології в життя на підприємстві «Аметист Плюс» (м. Дубно, Рівненська область).Впровадження станції нейтралізації виробничих стічних вод продуктивністю 226 м.куб/добу від виробництву готових лікарських засобів  для ТОВ “БІОФАРМА-ПЛАЗМА-ІНВЕСТ”.

2018

Відкриття проектної фірми «Е.Т.Е.ПРО». Відкриття ще одного виробничого цеху в м. Івано-Франківськ.
Отримання свідоцтва на знак для товарів і послуг №237568.
Отримання патентів України на Винахід №116322 та на корисну модель №132510.
Перші реалізації очисних споруд модульного типу (відповідно до запатентованих рішень):
·       Станція очищення виробничих стічних вод м’ясопереробного підприємства, продуктивністю 200 м3/добу (м. Калуш);

·       Установка очищення господарсько-побутових стічних вод «УМКА-БІО 100» для відпочинкового комплексу сезонної дії (смт. Затока).

Впровадження станцій очищення стічних вод молокопереробних підприємств (ТМ «ЗЛАГОДА» та «ПЛЕМЗАВОД СТЕПНОЙ»).
Розробка робочих проектів реконструкції та будівництва комунальних очисних споруд “УМКА-БІО” (с.Новоукраїнка (Кіровоградська обл.), м. Пустомити (Львівська обл.), м. Дружба (Сумська обл.), с. Солонка (Львівська обл).
Реконструкція та будівництво станцій очищення стічних вод  і повторне використання.

Отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на «Технологію очищення господарсько-побутових та подібних до них за складом промислових стічних вод на установках «УМКА-БІО».

2019-2020

Налагодження міжнародних спів відносин. Спільний проект з Китайським підприємством.
Перший проект в Грузії. Станція очистки стічних вод від аеропорту м. Кутаїсі. Знайомства з новими партнерами та відкриття спільного виробництва в Грузії.
Отримання сертифікату відповідності ISO 9001:2015 на «Послуги з проектування установок очистки стічних вод та водопідготовки, очисних споруд, зовнішніх і внутрішніх систем водопостачання та каналізації».

Будівництво станції біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод продуктивністю 70 м.куб/добу в самонесучому корпусі.
Розробка та реалізації нової одиниці обладнання – сепаратор механічного очищення стічних вод барабанного типу.

Отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на «Установки «УМКА-БІО» для очищення господарсько-побутових та подібних до них за складом промислових стічних вод» зі скороченими зонами санітарної охорони.

Отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на ТУ У 28.2-38674771-007:2017 «Установки флотаційної обробки води».

Відкриття нового цеху виготовлення металоконструкцій.

Розробка робочого проекту та облаштування станції очищення виробничих стічних вод ТзОВ «ТОП-метал» з поверненням у виробництво.

Продовження реалізації очисних споруд модульного типу (відповідно до запатентованих рішень):
–       Будівництво очисних споруд «УМКА-БІО 200» продуктивністю 200 м.куб/добу для багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Свободи, 1 в с. Гатне Києво-Святошинського району Київської області;
–       Реконструкція системи каналізування з влаштуванням установки очищення виробничих стічних вод від виробництва м’ясних продуктів за межами населеного пункту с. Стовпин Корецького району Рівненської області;
–       Нове будівництво очисних споруд для очищення виробничих стічних вод від м’ясопереробного підприємства фермерського господарства «Поляна М» на вул. Волі, 3Б в с. Тростянець, Луцького району, Волинської області;
–       Влаштування очисних споруд “УМКА-БІО” сезонної дії для відпочинкових комплексів  у м. Берегово та смт. Затока.

2021

Отримання сертифікату ДСТУ ISO:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування».

Отримання сертифікату відповідності на продукцію «Установки очищення господарсько-побутових стічних вод «УМКА-БІО».

Розробка робочого проекту та будівництво станції очищення стічних вод кондитерського виробництва продуктивністю 400 м. куб/добу (очисні споруди модульного типу).

Проектування та будівництво господарсько-побутових очисних споруд для очищення висококонцентрованих стоків.

Проектування та розробка технології очищення виробничих стічних вод від виробництва фармацефтичних препаратів.

Будівництво господарсько-побутових очисних споруд «УМКА-БІО» малої продуктивності (від 1,5 до 20 м.куб/добу) для приватних будинків, офісних центрів, релігійних організацій, дитячих садків, шкіл, підприємств.

Реалізація установок очищення стічних вод від автомийок «УМКА-OIL»  для різних продуктивностей та концентрацій забруднюючих речовин.

Продовження проектування, будівництва та реконструкції очисних споруд господарсько-побутових та виробничих стічних вод різного виконання (наземне виконання на вулиці, підземне виконання на базі бетонних споруд, виконання в приміщенні, комбіноване виконання).

2022

Проектування станції очищення дощових вод від аеропорту.

Розробка мобільної станції підготовки води питної якості з будь яких прісних джерел води.

Продовження проектування, будівництва та реконструкції очисних споруд господарсько-побутових та виробничих стічних вод різного виконання (наземне виконання на вулиці, підземне виконання на базі бетонних споруд, виконання в приміщенні, комбіноване виконання).

Наше виробництво

  • Власне конструкторське бюро

  • Цех виробництва металовиробів

  • Цех виробництво технологічного обладнання

  • Складські приміщення

  • Виробництво системи управління для очисних споруд

  • Виїзна бригада для виготовлення (або збірку) у Замовника на об’єкті

Патенти та сертифікати