Сервіс та експлуатація очисних споруд

Експлуатація очисних споруд

Всі наші станції є максимально прості в експлуатації та не потребують 24/7 перебування на станції. Після запуску станції ми проводимо навчання обслуговуючого обладнання, де максимально доступно надаємо всю інформацію стосовно роботи станції. Забороняється виконувати роботи на несправному обладнанні, при знятих і несправних огорожах, відсутності належних захисних засобів, несправним інструментом, в неосвітлених місцях і в інших випадках що загрожують життю і здоров’ю людей.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування – комплекс профілактичних  та ремонтних робіт для забезпечення працездатності обладнання. Планомірність і своєчасність проведення сервісних робіт є спрямованими профілактичними діями на попередження зупинки процесу (незалежно від методів очищення стічних вод) і аварійного виходу з ладу обладнання. Важливим моментом в експлуатації обладнання є сервісне обслуговування, яке ми пропонуємо робити силами наших фахівців, оскільки це дозволить забезпечити роботу обладнання без ламання, продовжити термін служби очисних споруд та своєчасно виявити помилки в експлуатації.

Сервісне обслуговування містить:

Складання опису наявний стану очисних споруд, в т.ч.: окремих одиниць обладнання, рівнів води у спорудах, стану трубопроводів, арматури та системи КВПіА. Перевірка та фіксація(фото) візуальних змін у технологічної, будівельної та електричних частинах. Звіт супроводжується фотографіями.
Виявлення можливих порушень в роботі станції та документування їх.
Перевірка стану роботи повітродувного обладнання.
Перевірка стану запірно-регулюючої арматури.
Перевірка щита управління, тестування електричних систем, контроль за роботою автоматичних вимикачів.
Гідравлічна перевірка гідравлічних режимів роботи станції та обладнання. Перевірка та регулювання ерліфт них систем транспортування рідини
Запис проведених робіт в журнал по експлуатації очисних споруд, фотографування.

Сервісне обслуговування замовити

При укладеному договорі на обслуговування Ваша компанія убезпечить себе від форс-мажорних ситуацій та аварійного виходу обладнання з ладу. Періодичність проведення робіт не рідше ніж 1 раз на рік попереджає виникнення подібних інцидентів.

Наші спеціалісти виконають обстеження стану обладнання, перевірку знань правил експлуатації та виконання наявних інструкцій обслуговуючим персоналом; проведуть аналіз стічних вод до та після очищення, а також необхідні регулювання у роботі обладнання. Після чого через 3-5 днів повторно виконають аналіз. За підсумками обстеження фахівці залишать рекомендації щодо подальшої експлуатації в журналі чергового оператора та підпишуть двосторонній акт виконаних робіт.