Очисні споруди «під ключ»

Дана тема в сучасних екологічних реаліях є більш ніж актуальною на сьогодні. Чисельні перевірки компетентних органів, в екологічній сфері, будівництво нових: житлових будинків (кварталів, селищ тощо) і виробничих підприємств, потребують комплексного та компетентного підходу до очищення господарсько-побутових, промислових та дощових стоків до рівнів нормативних вимог, які дозволять проводити скид в природні водойми без наслідків для екологічної безпеки.

Компанія Е.Т.Е виконує роботи по підбору, проєктування, виробництву очисного обладнання, а також виконує будівництво очисних споруд «під ключ».

Комплексний підхід і саме будівництво очисних споруд «під ключ», а також будівництво локальних очисних споруд обумовлюється: професіоналізмом працівників будівельного підрозділу компанії, що мають великий досвід в будівництві очисних споруд, складом технологів, що мають великий досвід в підборі оптимальних технологій очищення стічних вод, власним проєктний відділом компанії та наявністю власного виробництва компанії, що гарантує високий кінцевий результат будівництва очисних споруд, що відповідають всім вимогам законодавства України.

Наша компанія пропонує:

  1. Обстеження об’єктів, дослідження та аналіз стічних вод. Виїзд наших спеціалістів на об’єкт, відбір стічної води та повний її аналіз власної лабораторії;
  2. Розробка оптимальної технологічної схеми, підбір необхідного обладнання. Підбір обладнання забезпечує мінімальних  капіталовкладень та  експлуатаційних витрат;
  3. Розробка проєктний документації очисних споруд, супровід її узгодження в експертних організаціях;
  4. Виготовлення та постачання обладнання на об’єкт (Власне виробництво);
  5. Будівельні роботи (установка і монтаж очисних споруд);
  6. Пусконалагоджувальні роботи;
  7. Навчання обслуговуючого персоналу.
  8. Гарантійне та сервісне обслуговування.

Замовити очисні споруди під ключ нижче

Спеціалісти нашої організації, при впровадженні очисних споруд використовують лише сучасні методи роботи, якісні матеріали та обладнання.

Замовляючи впровадження очисних споруд «під ключ» в нашої організації, Ви отримуєте не просто будівництво очисних споруд, а і скрупульозний комплексний підхід з гарантією якості кінцевого результату.