Гарантійні зобов’язання

15 років *
Термін гарантії на нестандартне технологічне обладнання, що виготовляється підприємством-виробником – 15 років, на стандартне обладнання – згідно гарантії заводів-виробників.
Заміна та ремонт
Підприємство–виробник робить заміну або ремонтує, частину установки, яка вийшла з ладу, протягом гарантійного строку при дотриманні Замовником умов вказаних в Інструкції по експлуатації.
Гарантії від виробника
Гарантій строк експлуатації 12 місяців з дня встановлення Замовнику.* При дотриманні всіх умов гарантійного зобов'язання.

Умови гарантії


Підприємство-виробник 
гарантує нормальну роботу установки, її відповідність вимогам технічної документації при дотриманні Замовником правил транспортування, монтажу, зберігання та експлуатації, встановлених в посібнику по експлуатації.

Протягом гарантійного терміну Виробник не несе відповідальність за вихід установки з ладу або дефекти, що виникли внаслідок неналежного зберігання, ремонту, обслуговування або експлуатації установки Замовником, а також внаслідок змін, проведених без письмового погодження з Виробником в конструкції установки.

У випадку виявлення в період гарантійного терміну виробничих дефектів і виходу з ладу установки або її складових частин по вині Виробника, останній зобов'язується безкоштовно усунути дефекти або замінити частини, що вийшли з ладу в термін, погоджений із Замовником, при цьому гарантійний термін збільшується на час, витрачений на заміну або ремонт!!!

Дія гарантії не поширюються на природній занос, збитки від неправильного зберігання та недотримання Замовником інструкції щодо обслуговування та експлуатації.

Гарантійний ремонт не проводиться при наявності пошкоджень установки, не пов'язаних з нормальними умовами експлуатації.