Виробництво

Для підтримання конкурентної політики на ринку України в області очищення стічних вод та водопідготовки фірма ТОВ «Е.Т.Е» організувала власне виробництво,  що дозволяє при сумісній роботі технологів, науковців та конструкторів забезпечувати виготовлення нестандартних одиниць обладнання з поліпропілену та поліетилену. Вартість виготовлення даного обладнання значно менша європейських аналогів.

Виготовляти своє значно краще ніж перепродувати зарубіжне.

Обладнання

Конструктивні рішення та розрахунок на міцність обладнання проводиться нашими сертифікованими конструкторами за допомогою програми, що дає можливість отримати найбільш оптимальне співвідношення «ціна-якість».instr2

Наше підприємство постійно оновлює та удосконалює виробничий парк, проводить технічне переоснащення виробництва, випробування нових матеріалів та способів зварювання.

При замовленні великогабаритного технологічного обладнання ТОВ «Е.Т.Е» здійснює його виготовлення у Замовника на об’єкті.

По технічному завданню Замовника можемо виготовити обладнання системи вентиляції, ємкості для підприємств харчової та хімічної промисловості, гальванічні ванни та інше.