Автономна каналізація приватного будинку

Кожна людина, що має приватний будинок (міні-готель, пансіонат) чи планує його будувати, рано чи пізно стикається із проблемою відведення та утилізації каналізаційних стоків (необхідна так звана автономна каналізація).

У випадку, якщо є можливість підключення до централізованої каналізаційної системи ця проблема з легкістю вирішується.

Але що робити, коли немає можливості під’єднатися до централізованої каналізації (або вона взагалі відсутня)?

Більшості людей в нашій країні відразу спаде на думку закопати біля будинку септик (або вигрібну яму) і час від часу викачувати його асенізаційною машиною, витрачаючи при цьому свій час, гроші, мирячись із неприємними запахами та, зрештою, забруднюючи навколишнє середовище (зокрема поверхневі води).

Для вирішення проблеми утилізації стоків, ТОВ «Е.Т.Е» пропонує впровадження сучасної та екологічної автономної каналізації – установок «УМКА-БІО», що являють собою ряд локальних очисних споруд малої продуктивності, розрахованих на очищення стічних вод в обсязі від 0,6 до 5,0 м3/добу (тобто від 5 до 27 жителів).

Установки “УМКА-БІО” виготовляються з листового поліпропілену

Технологія очищення господарсько-побутових стічних вод (автономна каналізація) «УМКА-БІО» запатентована (Патент України на винахід № 116322) та базується на використанні механічних (відстоювання) та біологічних (анаеробне і аеробне окислення) методів і складається з наступних блоків:

  1. Блок механічного очищення (кошик для затримання сміття та піску).
  2. Блок біологічного очищення (аеротенк, відстійник).
  3. Блок знезараження очищеної води (озонатор);
  4. Блок автоматизації (щит КВПіА).
Монтаж установок “УМКА-БІО” здійснюють в збірні залізобетонні кільця
(можливе також виконання в самонесучому корпусі).

 

Очищена стічна вода є прозорою, без запаху, відповідає нормам скиду у ґрунтовий потік (водойму) та може використовуватися для поливу зелених насаджень.

Очищена стічна вода скидається в грунтовий потік через дренажну систему або в дренажний колодязь, звідки також може використовуватися для поливу.

Установки “УМКА-БІО” (автономна каналізація) – це найкраще рішення для Вашого приватного будинку, оскільки вони є безшумними, не виділяють сторонніх запахів, екологічні, повністю автоматичні, займають мало місця та гарно вписуються в ландшафтний дизайн присадибної ділянки. А ще, особливістю їх є те, що на відмінну від септиків відкачувати їх потрібно лише 1 раз на пів року, а не по декілька раз на місяць.

Автономна каналізація – установка “УМКА-БІО 1,5”, продуктивністю 1,5 м3/добу (Київська обл.)